Iphone Müzik İndirme Programı | Ücretsiz, iOS

Iphone Müzik İndirme Programı

Iphone Müzik İndirme Programı yazımızda, sizlere İnternetten IOS işletim sistemi olan Iphone cihazlarınıza Müzik İndirme Programı önerilerimizi bulabilirsiniz. iPhone Müzik İndirme Programlarını aslında Ücretsiz sizlere sunmak isterdik, ancak bir sıkmı maalesef Paralı uygulamalar. Ancak Güvenilir Müzik İndirme Programı olanları sizler için seçtik. İndirdiğiniz bu Müzikleri MP3 olarak dinleyebilirsiniz. 2019 Yılı için Güncel olan Ücretsiz / Ücretli – İnternetsiz, En İyi Iphone Müzik İndirme Programlarını hadi beraber inceleyelim.

Spotify

Spotify Muzik İndir
Spotify Müzik İndir

Dünyanın En İyi Müzik Uygulaması olarak bilinen Spotify, büyük müzik arşivleri ve kaliteli sesleri ile müzikleri dinlerken çok farklı dünyalara yolculuk katarak, hayatınıza renk katıyor. Milyonlarca kullanıcısı olan bu Müzik Uygulaması, IOS İşletim sistemi olan Iphone ve Ipad’lerde rahatlıkla çalışmaktadır. Genellikle müzik dinleme uygulaması olarak bilinse de, Iphone’larda En İyi Müzik İndirme Programı olarak da kullanılmakta. Yalnız bunun için sizden cüzzi bir ücret talep etmektedir. Şahsen ben kullanmaktayım ücretli sürümünü. Onun dışında Ücretsiz sürümünden de rahatlıkla müzik dinleyebilirsiniz.

Spotify Müzik İndirme Uygulaması İçin Tıklayınız…

Apple Music

Apple Müzik İndir
Apple Müzik İndir

Apple, Piyasanın En İyi Markalarından biridir. Yaptığı birçok işte de başarılı olmuştur. Bunlardan biride Apple Müzik Uygulamasıdır. Apple Müzik ile birlikte, aynı Spotify gibi (Tabi Maalesef Ücret ödeyerek) hem Müziklerinizi dinleyebilir, hemde Müziklerinizi Telefonunuza indirebilir çevrimdışı dinleyebilirsiniz, bir nevi Ücretli Müzik İndirme Programı gibi düşünebilirsiniz. Bu program ile birlikte Kaliteli bir müzik arşivine ve harika ses kalitelerine ulaşabilir, kendi müzik listelerinizi oluşturabilirsiniz. Hem IOS hemde Android Cihazlarda kullanılabilmektedir. Kullanılabilecek En İyi Iphone Müzik İndirme Programı diyebiliriz.

Apple Müzik Uygulaması İçin Tıklayınız…

Youtube Müzik

Youtube Music İndir
Youtube Music İndir

Youtube‘un kısa bir süre önce duyurduğu Müzik uygulaması olan Youtube Müzik ile artık müzik dinlemek bir başka oluyor. Diğer müzik uygulamalarına göre en büyük farkı Müzik Arşivi. Youtube ile aynı dataya sahip uygulama sayesinde, Youtube’daki Tüm müzikleri bu uygulama içinde de bulabilmektesiniz. Yani şuan Müzik uygulamaları arasında en geniş müzik arşivine sahip uygulama budur. Ücretsiz Müzik dinleyebileceğiniz gibi, Premium Hesap alarakta, Çevrimdışı ve Kaliteli müziklerde yükleyebilirsiniz. Bu uygulamayı da Iphone Müzik İndirme Programları listemize eklemezsek olmazdı tabi.

Youtube Müzik Uygulaması İçin Tıklayınız…

SoundCloud

SoundCloud Müzik İndir
SoundCloud Müzik İndir

SoundCloud, muhtemelen iPod veya iPhone’uma nasıl müzik indireceğimi öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Bir şarkının orijinal versiyonunu bulamazsanız da, burada tonlarca remix ve cover var. Iphone Müzik İndirme Programları arasında da yerini alan bu uygulama, içerisinde yaklaşık 200 Milyon Şarkıyı barındırmakta ve her geçen günde büyümektedir. İçerisinde birçok kategori bulunan bu uygulama; Hip Hop, Rock, Klasik, Caz, Podcast, Sesli Kitaplar ve daha fazlasını da sizlere vermektedir. Aynı şekilde Ücretli bir kısmı olan bu uygulama ile sizde Çevrimdışı Müzik dinleyebilirsiniz.

SoundCloud Müzik Uygulaması İçin Tıklayınız…

Browser FM Turbo Download

Browser FM Turbo Download İndir
Browser FM Turbo Download İndir

Browser FM Turbo Download uygulaması sayesinde, Iphone’larınıza istediğiniz uygulamaları ve dosyaları indirebileceksiniz. İndirdiğiniz dosyalar arasında MP3 dosyaları olduğu için, bu Programı da, Iphone Müzik İndirme Programları arasına eklemek istedik. Ücretsiz bir Program olan Browser FM Turbo Download programını biz denemedik, ancak deneyenler beğenmiş. Sizinde denemenizde fayda var.

Browser FM Turbo Download Programını İndirmek İçin Tıklayınız…

Freegal Music

Freegal Music İndir
Freegal Music İndir

Veritabanında 7 Milyona yakın şarkı bulunduran Freegal Music uygulaması, Apple App Store içinde bulunan En İyi Iphone Müzik İndirme Programlarından biridir. Ücretsiz olan ve kolay bir arayüze sahip olan uygulama ile, istediğiniz birçok şarkıyı MP3 olarak Telefonunuza rahatlıkla indirip, dinleyebilirsiniz.

Freegal Music Programını İndirmek İçin Tıklayınız…

Google Play Music

Google Play Müzik İndir
Google Play Müzik İndir

Bir Android cihazdan iOS cihazına geçiyorsanız ve iPhone‘a nasıl müzik indireceğinizi bilmek istiyorsanız, Google Play Müzik‘i bir süreliğine deneyebilir ve kullanabilirsiniz. Çok sayıda platformda bulunabilirliği ile büyük bir müzik arşivine sahiptir.

Google Play Müzik Programı  İçin Tıklayınız…

Free Music Downloader

Free Music Downloader İndr
Free Music Downloader İndir

iPhone Müzik İndirme Programları ve Uygulamarı arasında mutlaka olması gereken bir diğer Program ise Free Music Downloader’dır. Bu uygulamanın iPhone ve Apple kullanıcıları tarafından kullanılması veliniğmet gibi birşey. Bu uygulama ile birlikte hem müzikleri kendi player’ında dinleyebilir hem de indirebilirsiniz. SoundCloud ile uyumlu olan bu program ile, tek tıkla istediğiniz müziği telefonunuza yüklemeniz sağlanabilmekte. Kullanıcıları tarafından gayet memnun olunan bu uygulamayıda sizler için, listemize ekledik.

Free Music Downloader Uygulaması İçin Tıklayınız…

MonkingMe Download Music

MonkingMe Download Music İndir
MonkingMe Download Music İndir

Bu uygulama ile ücretsiz müzik dinleyebilecek, tüm şarkıları ücretsiz indirebilecek ve arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Ayrıca en sevdiğiniz sanatçılara bu uygulama içinde de bulabileceksiniz. MP3 olarak Telefonunuza indirip, daha sonra internetsiz dinleyebileceksiniz. Bu sayede iPhone telefonlarınız da da ücretsiz olarak müzik indirebileceksiniz.

MonkingMe Download Music Uygulaması İçin Tıklayınız…

Tuibady

Tuibady İndir
Tuibady İndir

Tubidy, IOS işletim sistemli iPhone ve iPad’ler için geliştirmiş bir müzik indirme ve dinleme programıdır. App Store’da olan bu Popüler Müzik programı ile birlikte hem telefonlarınızda müzik dinleyebilir, hemde telefonlarınıza mp3 müzik indirebileceksiniz. Ayriyeten bu program ile birlikte Youtube’ta müzikte dinleyebilir, mp4 videoda izleyebileceksiniz.

Tuibady Uygulaması İçin Tıklayınız…

Tidal Music

Tidal İndir
Tidal İndir

Spotify’a benzetilen Tidal Müzik İndirme Programı, Şık ve göze hitap eden tasarımı ile birlikte kullanım kolaylığıda sağlamaktadır. Geniş Müzik Arşivi ve ses kalitesi ile kullanımı güzel olan Programda İnternetiniz olduğu müddetçe Müzik Dinlemek Ücretsizdir. Ancak Belli bir ücret karşılığında (19$) Sınırsız Müzik dinleme ve indirmekte, artık kullanılabilir hale gelmekte.

Tidal Music Uygulaması İçin Tıklayınız…

Pandora

Pandora Music İndir
Pandora Music İndir

Yine Spotify’a benzeyen bir uygulama olan Pandora, Şık tasarımı ve zengin içeriği ile Popüler bir uygulama olmaktadır. İçerisinde Milyonlarca Müzik ve 1400’den fazla Podcast bulunan bu uygulama ile zevklerinize renk katabilirsiniz. Çevrimdışı Müzik Dinleme ve Müzik İndirme özelliği maalesef ki ücretli olan bu uygulamada, Aylık 4.99$ karşılığında Premium üyelik açabilir, sizde Pandora ailesine katılabilirsiniz..

Pandora Music Uygulaması İçinTıklayınız…

iHeartRadio

iHeartRadio Music İndir
iHeartRadio Music İndir

İçerisinde yüzlerde Radyo Kanalı bulunan iHeartRadio uygulaması, yüzlerce de Potcast ve Çalma Listeleri ile sizleri mağazada beklemektedir. Bu uygulamanın diğer uygulamalardan farkı, Radyo Kanalları olması ve istediğiniz zaman ücretsiz, fakat haliyle internetli bir şekilde dinlemenize olanak sağlamasıdır. Ancak bu uygulamanın da maalesef çevrimdışı kullanım için ücretli bir kısmı olduğunu söylemekte fayda var.

iHeartRadio Music Uygulaması İçin Tıklayınız…

Bilgisayar – PC – Windows 10 Müzik İndirme Programı İçin Tıklayınız…

Android – APK – Google Play Müzik İndirme Programı İçin Tıklayınız…

Müzik İndirme Siteleri, Online Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayınız…